Investujte s portálem INVEDO

Webové domény – skvělá příležitost, jak investovat peníze.

www.invedo.cz

Internetové domény jsou zajímavou možností, jak si přivydělat peníze nebo jak rozšířit svůj byznys. V současné době neexistuje žádná technologie, která by je mohla nahradit a počet atraktivních a kvalitních webových domén neustále klesá. Jejich hodnota navíc v čase neustále roste a o to jsou domény cennější. S našim novým portálem www.invedo.cz máte jedinečnou příležitost investicí, nákupem, pronájmem nebo prodejem domény vydělat peníze.

Nejzajímavější součástí našeho projektu je určitě možnost investování do domén. Můžete si z široké nabídky vybrat doménu, která vás zaujme nebo se vám bude hodit, a investovat do ní své peníze. Pokud se vámi zvolená doména do roka prodá nebo pronajme, získáte za to zajímavou odměnu (podle výše podílu). Velkým plusem je také to, že pokud by do 365 dnů k jejímu prodeji ani pronájmu nedošlo, vrátí se vám 50 % z investice zpátky – nemůžete tak přijít o celou investici.

Investovat do našich domén můžete s podílem už od 1 %, dají se tak investovat i malé částky (už od 100 Kč). Zkusit si investování s námi tak může úplně každý, i když má jen minimální kapitál. Internetové domény jsou každopádně skvělou příležitostí, která má rozhodně budoucnost – koneckonců velké firmy dávají spoustu peněz právě do nákupu kvalitních domén, což se jim následně bohatě vyplatí. Domény jsou někdy také přirovnávány k internetovým pozemkům a podobně jako u klasických pozemků, i jejich cena pořád stoupá.

Ty nejatraktivnější domény mají obvykle krátké, výstižné a snadno zapamatovatelné názvy – například domény složené jen ze dvou písmen nebo jednoslovné domény, které jsou velice žádané. Výběr té správné internetové adresy může být jedním z klíčových faktorů pro úspěšnost celého projektu, proto se vyplatí jen nepodcenit a dát si na něm záležet. V zahraničí je pak v posledních letech trendem výměna jednotlivých domén za kryptoměny.

Kromě investice náš portál nabízí i možnost koupit si doménu – vhodná doména vám může pomoci s vaším podnikáním, např. získat lepší pozici ve vyhledávači nebo jednoduše mít takovou doménu, kterou si vaši zákazníci snadno zapamatují. Pokud si nejste danou doménou jistí, nebo se vám do ní nechce dávat tolik peněz, můžete si ji místo nákupu jednoduše pronajmout za výhodnější cenu a po čase se rozmyslet, zda si ji koupíte, prodloužíte pronájem nebo už o ni přestanete mít zájem. Poslední možností, kterou pak nabízíme, je výkup domén – pokud vlastníte nějakou zajímavou doménu, rádi ji od vás za férovou cenu odkoupíme.

Proč investovat do domén?

  • jedná se o moderní formu investice
  • ceny atraktivních webových domén stále rostou
  • pěkných a kvalitních domén na trhu neustále ubývá
  • můžete získat zajímavý přivýdělek k vašemu byznysu
  • investice je snadná a rychlá, zvládnete ji za dvě minuty
  • investujete do něčeho, co má budoucnost a příslib zajímavého růstu
  • jde o dlouhodobě stabilní podnikání, náhradní technologie za domény neexistuje

www.invedo.cz